Moda na miłość, Kolory pustyni

Okładka książki Moda na miłość, Kolory pustyni
Sharon KendrickSusan Stephens Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins Polska Cykl: One Night With Consequences (tom 21) Seria: Harlequin Światowe Życie DUO literatura piękna
literatura piękna
One Night With Consequences (tom 21)
Harlequin Światowe Życie DUO
Piotr Art, Małgorzata Dobrogojska

Moda na miłość 5/10
Kolory pustyni 7/10

2021

"Kolory pustyni". Sięgnęłam sama będąc otoczona kolorami pustyni pod tropikalnym polskim słońcem. Kolejna naiwna opowieść o Kopciuszki i księciu. Dzieli ich wszystko. Łączy miłość po grób pokonująca po drodze wszelkie przeszkody. Pomarzyć było przyjemnie.

1974

Kolory pustyni 8/10
Moda na miłość 10/10

" Moda na miłość"
Zobowiązania wobec rodziny i zapomniana kochanka o której młody książę ciągle myśli. Czy ich losy się połączą? I co na to wszystko narzeczona księcia?
Fajna, lekka opowieść na wieczór.

• Harlequin
  • 2018