Ptaki Europy - przewodnik fotograficzny

Okładka książki Ptaki Europy - przewodnik fotograficzny
Hakan DelinLars Svensson Wydawnictwo: Hamlyn Letter Perfect International flora i fauna
flora i fauna
Birds of Britain and Europe
Hamlyn Letter Perfect International
1988-01-01
1988-01-01
Paweł Kierubiński

Okładka książki Ptaki. Przewodnik Collinsa Killian Mullarney, Lars Svensson, Dan Zetterström
Ocena 9,3
Ptaki. Przewod... Killian Mullarney, ...
Okładka książki Birdsong Jonathan Elphick, Jan Pedersen, Lars Svensson
Ocena 7,0
Birdsong Jonathan Elphick, J...

Bardzo profesjonalnie zrobiony atlas ptaków Europy. Unikatowe, piękne zdjęcia, szczegółowe, fachowe opisy, cechy charakterystyczne danego gatunku - bardzo cenna książka.

Dodaj cytat z książki Ptaki Europy - przewodnik fotograficzny