Czarny Diament tnie oceany

literatura podróżnicza
Bernardinum
2017-12-30
2017-12-30

Okładka książki English in Medical Practice. Podręcznik Jonathan P. Murray, Jerzy Radomski, Włodzimierz Szyszkowski
English in Med... Jonathan P. Murray,...

Ładny jacht, dobra książka, świetne przygody :)

Świetna pozycja zarówno dla żeglarzy i podróżników, jak i każdej osoby, która potrafi czytać ;)
Dobrze opisane ciekawe przygody, piękne i odległe miejsca, interesujący ludzie. Ponadto-ciekawie zobaczyć, jak wyglądał "zachód" widziany po raz pierwszy oczami człowieka ze "wschodu" pod koniec lat siedemdziesiątych.

Książkę można zamówić z autografem i dedykacją autora/kapitana Czarnego Diamentu oraz jachtową pieczątką. A jeśli komuś książka bardzo się spodoba nie pozostaje nic innego jak odwiedzić jacht w którymś z portów, albo nawet załapać się na rejs Czarnym Diamentem :)

Ładny jacht, dobra książka, świetne przygody :)

Książkę...

Jerzy Radomski to prawdziwy morski wagabunda. Swój rejs zakończył po 32 latach. Przepłynął 240 tysięcy mil morskich. Książka „Czarny Diament tnie oceany” opowiadająca o rejsie dookoła świata, z całą pewnością będzie prawdziwą gratką dla wszystkich „wilków morskich”. Także i ja przeczytałem ją z zainteresowaniem. Jest to interesująca pozycja z gatunku literatury podróżniczej. Wartość publikacji podnoszą piękne zdjęcia ze wszystkich zakątków świata.

Pełna recenzja książki na stronie:

• Podróżnicze
  • Podróże