Kup teraz - 10 ofert w cenie od 24.38 zł do 36.97 zł

Jerzy Radomski Wydawnictwo: Bernardinum literatura podróżnicza
Bernardinum
literatura podróżnicza
2017-12-30

Ładny jacht, dobra książka, świetne przygody :)

Świetna pozycja zarówno dla żeglarzy i podróżników, jak i każdej osoby, która potrafi czytać ;)
Dobrze opisane ciekawe przygody, piękne i odległe miejsca, interesujący ludzie. Ponadto-ciekawie zobaczyć, jak wyglądał "zachód" widziany po raz pierwszy oczami człowieka ze "wschodu" pod koniec lat siedemdziesiątych.

Książkę...

Jerzy Radomski to prawdziwy morski wagabunda. Swój rejs zakończył po 32 latach. Przepłynął 240 tysięcy mil morskich. Książka „Czarny Diament tnie oceany” opowiadająca o rejsie dookoła świata, z całą pewnością będzie prawdziwą gratką dla wszystkich „wilków morskich”. Także i ja przeczytałem ją z zainteresowaniem. Jest to interesująca pozycja z gatunku literatury...

• 2018
  • Podróżnicze