Kronika dobrej zmiany

Okładka książki Kronika dobrej zmiany
Roman Giertych Wydawnictwo: Eco Redonum nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Eco Redonum
2017-11-27
2017-11-27
polityka dobra zmiana Giertych PiS

To nie jest lekka lektura. Kiedy czystsza pierwszy, drugi, trzeci felieton wydaje Ci się zabawny, ale kiedy czytasz 20 kolejnych przestaje być zabawnie. Uzmysławiasz sobie jak bardzo jest ciężko w Twoim kraju. Jak dużo można zepsuć w tak krótkim czasie i ile możliwości daje władza. Władza, która zmienia wszystko jak chce i kiedy chce.

Książka stanowi zbiór felietonów Romana Giertycha i obejmuje okres od 2 listopada 2015 do 25 października 2017. Muszę przyznać że nigdy nie byłem zwolennikiem Pana Giertycha ale inteligencji nie można mu odmówić. Dodatkowo poza felietonami autor podaje i opisuje najwazniejsze wydarzenia z zakresu naginania prawa, łamania konstytucji oraz kreowania fałszywej pisowskiej...

Dobra zmiana...Zbiór felietonów "dokumentujący" absurdy tego rządu. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę zgadzać się z Romanem G. ale tu akurat wszystko jest trafione w punkt

• Po polsku
  • Nie ma legimi