Kronika dobrej zmiany

Eco Redonum
polityka dobra zmiana Giertych PiS
pozostałe
polityka dobra zmiana Giertych PiS

Książka stanowi zbiór felietonów Romana Giertycha i obejmuje okres od 2 listopada 2015 do 25 października 2017. Muszę przyznać że nigdy nie byłem zwolennikiem Pana Giertycha ale inteligencji nie można mu odmówić. Dodatkowo poza felietonami autor podaje i opisuje najwazniejsze wydarzenia z zakresu naginania prawa, łamania konstytucji oraz kreowania fałszywej pisowskiej...

Dobra zmiana...Zbiór felietonów "dokumentujący" absurdy tego rządu. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę zgadzać się z Romanem G. ale tu akurat wszystko jest trafione w punkt

• Po polsku
  • Nie ma legimi