Rozmowy z drzewami. Praktyczny przewodnik

Weronika Dąbrowska Wydawnictwo: New Space inne
New Space
inne
2017-09-01

Czy drzewa mają moc, dobrą energię? Czy można się z nimi porozumiewać? Weronika Dąbrowska pięknie pisze (i mówi) o kontaktach z naturą.
Książka wartościowa i sympatyczna (chociaż przyznam, że traktuję ją raczej "bajkowo"). Zachęcam też do obejrzenia rozmów z autorką https://www.youtube.com/watch?v=tg7RWTUlznI oraz https://www.youtube.com/watch?v=DCgqZhj5koA

Trudno mi tak do końca odpowiednio ją ocenić.
Jest książką, która na obecny moment była mi potrzebna, jednak jak ktoś tutaj wcześniej napisał, trzeba ją czytać powoli.
Od samego początku bardzo mnie wciągnęła zarówno opisy drzew jak i przekazy poszczególnych drzew.
Jest to swego rodzaju podręcznik bo przedstawia kilkanaście różnych drzew i kwiatów z którymi rozmawia...

Jedna z najpiękniejszych książek jakie było mi dane przeczytać w swoim życiu. Zabrała mnie w cudowną podróż w głąb siebie i ubrała w słowa wszystko to co było we mnie od zawsze. Jeśli pragniesz w życiu świadomego połączenia z naturą i szukania w niej wsparcia we wszelkich aspektach to jest to książka dla Ciebie.

REWELACJA!
Książka pełna wiedzy, energii i miłości. Uświadamia czytelnikowi siłę drzew, przedstawia ich rolę wokół nas, a także zależność drzewo-człowiek.
Książka dla miłośników natury i osób z otwartymi sercami.

Dziękuję p. Weroniko za wydanie tego cudu. Dziękuję że mogłam go przeczytać <3

Ta książka jest z całą pewnością wyjątkowa i nieporównywalna do żadnej innej. I trudno ją upchnąć do jakiejkolwiek kategorii, bowiem tak szerokie są tematy, które porusza. To nie jest książka jedynie o drzewach, ale o wszystkim, o naszym życiu, o duchowości, o światach, duszy. I choć książeczka objętościowo jest raczej niewielka, to z pewnością nie jest to lektura jedynie...

• Ezoteryka, Rozwoj duchowy🔮🔮🔮
  • Rozwój, psychologia, inne