Rozmowy z drzewami. Praktyczny przewodnik

inne
New Space
2017-09-01
2017-09-01

Czy drzewa mają moc, dobrą energię? Czy można się z nimi porozumiewać? Weronika Dąbrowska pięknie pisze (i mówi) o kontaktach z naturą.
Książka wartościowa i sympatyczna (chociaż przyznam, że traktuję ją raczej "bajkowo"). Zachęcam też do obejrzenia rozmów z autorką https://www.youtube.com/watch?v=tg7RWTUlznI oraz https://www.youtube.com/watch?v=DCgqZhj5koA

Trudno mi tak do końca odpowiednio ją ocenić.
Jest książką, która na obecny moment była mi potrzebna, jednak jak ktoś tutaj wcześniej napisał, trzeba ją czytać powoli.
Od samego początku bardzo mnie wciągnęła zarówno opisy drzew jak i przekazy poszczególnych drzew.
Jest to swego rodzaju podręcznik bo przedstawia kilkanaście różnych drzew i kwiatów z którymi rozmawia autorka i nie tylko. Opisuje ich potencjały i przeznaczenie co również bardzo mi się podobało i skłania do tego by samemu zapoznać się z tematem większego kontaktu z drzewami i przyrodą.
Już na pierwszych stronach można znaleźć swego rodzaju instrukcję rozmów z drzewami, kiedy i z jakimi drzewami można rozmawiać oraz co lubią owi rozmówcy.
Pani Dąbrowska nie pisze tylko o drzewach i rozmowach z nimi. Wplecione są tutaj również wątki ogólnie rozumianego rozwoju duchowego, które akurat w większości były mi znane, ale będą dobrą wiedzą dla innych czytelników.
Książkę pochłonąłem bardzo szybko gdyż od pierwszych stron wciąga i czuć dużo świeżości i ciepła w niej, jednak i tak będę musiał sobie wrócić do opisów poszczególnych drzew gdy przyjdzie odpowiednia pora roku na rozmowę z "inną cywilizacją" jaką są owe drzewa, dlatego dobrze mieć taki podręcznik na swojej półce. Polecam każdemu! :)

Trudno mi tak do końca odpowiednio ją ocenić.

Jedna z najpiękniejszych książek jakie było mi dane przeczytać w swoim życiu. Zabrała mnie w cudowną podróż w głąb siebie i ubrała w słowa wszystko to co było we mnie od zawsze. Jeśli pragniesz w życiu świadomego połączenia z naturą i szukania w niej wsparcia we wszelkich aspektach to jest to książka dla Ciebie.

REWELACJA!
Książka pełna wiedzy, energii i miłości. Uświadamia czytelnikowi siłę drzew, przedstawia ich rolę wokół nas, a także zależność drzewo-człowiek.
Książka dla miłośników natury i osób z otwartymi sercami.

Dziękuję p. Weroniko za wydanie tego cudu. Dziękuję że mogłam go przeczytać <3

REWELACJA!
Książka dla miłośników natury i osób z otwartymi sercami.

Dziękuję p. Weroniko za wydanie tego cudu. Dziękuję że mogłam go przeczytać <3

Ta książka jest z całą pewnością wyjątkowa i nieporównywalna do żadnej innej. I trudno ją upchnąć do jakiejkolwiek kategorii, bowiem tak szerokie są tematy, które porusza. To nie jest książka jedynie o drzewach, ale o wszystkim, o naszym życiu, o duchowości, o światach, duszy. I choć książeczka objętościowo jest raczej niewielka, to z pewnością nie jest to lektura jedynie na jeden wieczór. Ja sama dawkowałam ją sobie w małych kawałeczkach smakując, oswajając się, znowu smakując. Nie była to łatwa lektura. Bo i też treści - przekazy od drzew, nie zawsze były łatwe. Niektóre tematy były mi już znane, wręcz zaprzyjaźnione. Inne zupełnie nowe, zastanawiały, wprowadzały w konsternację, wymagały aby się nad nimi zastanowić, podumać... Choć w zasadzie nie jest to wiedza, którą można zrozumieć jedynie umysłem. Tak, tutaj do czytania tej książki zdecydowanie potrzeba otwartości serca. I czułam od pierwszych stron jak i moja czakra serca się otwiera i wibruje. Nie cały czas, bo były też momenty trudne, nieoswojone, nieco nawet mnie osobiście przygnębijace. Jednak jako całość książka niezwykle mnie poruszyla. Nie potrafię na razie jeszcze ubrać tego w słowa, ale wiem, że coś się we mnie dzięki tej lekturze zmieniło. Coś odblokowało, uwolniło, coś malutkiego się narodziło. I czuję, że dla dzisiejszego człowieka jest bardzo ważne odbudowanie relacji z przyrodą. Też właśnie z Drzewami, skoro one przecież tak bardzo nas wspierają. Jestem wdzięczna Weronice za tą cudowną książkę. Bo dla mnie jest ona takim ważnym kroczkiem do zmian w świadomości, dla mnie samej. I z pewnością jeszcze nie raz będę do niej wracać i odkrywać nowe perełki i nowe bramy do Jedności.

Cos fantastycznego.

Cos fantastycznego.