Kot na diecie BARF. Zdrowe i naturalne jedzenie dla Twojego pupila

Okładka książki Kot na diecie BARF. Zdrowe i naturalne jedzenie dla Twojego pupila
Małgorzata Olejnik Wydawnictwo: Helion poradniki
poradniki
Helion
2017-03-10
2017-03-10
zwierzęta koty barf żywienie

O diecie "BARF" słyszałam już wcześniej, ale nie wiedziałam wiele więcej ponadto, że nasze domowe mruczki powinny jeść surowe mięso.
Już na wstępie przeczytałam, że jestem w błędzie, bo samo mięso to za mało... w diecie kota powinny znaleźć się m.in. surowe kości, żółtko i zmielone skorupki jaj oraz bardzo ważny składnik jakim jest tauryna.
Książka jest napisana przystępnym językiem, a na dodatek ciekawie, co jest istotne dla osób po raz pierwszy podchodzących do tematu. Mimo, że dotąd sięgałam po gotowe karmy dla zwierząt, uważając, że tak jest wygodniej, po przeczytaniu tej pozycji nie boję się spróbować. Przygotowanie posiłków z uwzględnieniem potrzeb kota jest dobrze opisane, myślę, że każdy poczatkujący mając wiedzę zawartą w książce poradzi sobie z tym zadaniem. Uproszczeniem jest przykładowy "jadłospis" na 2 tygodnie.
Nic tylko "barfować" :)

Książka jest napisana przystępnym...

Dla początkujących opiekunów czworonogów ,którzy chcą świadomie i zdrowo karmić swoich podopiecznych a nie karmami z marketu na początek może być.Radzę jednak szukać więcej wiadomości bo książka to tylko bardzo ogólnikowy wstęp.

Idealna książka dla początkujących barferów :) z książki dowiemy się dosłownie wszystkiego na temat jak karmić, czym, czemu mięso jest tak potrzebne w diecie kota. Są odpowiedzi na wszystkie pytanie jakie może zadać laik :) Zdecydowanie polecam :)

Polecam wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o żywieniu kotów

Polecam wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o żywieniu kotów

Dodaj cytat z książki Kot na diecie BARF. Zdrowe i naturalne jedzenie dla Twojego pupila