Kot na diecie BARF. Zdrowe i naturalne jedzenie dla Twojego pupila

Helion
zwierzęta koty barf żywienie
poradniki
zwierzęta koty barf żywienie

Polecam wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o żywieniu kotów

Dla początkujących opiekunów czworonogów ,którzy chcą świadomie i zdrowo karmić swoich podopiecznych a nie karmami z marketu na początek może być.Radzę jednak szukać więcej wiadomości bo książka to tylko bardzo ogólnikowy wstęp.

Idealna książka dla początkujących barferów :) z książki dowiemy się dosłownie wszystkiego na temat jak karmić, czym, czemu mięso jest tak potrzebne w diecie kota. Są odpowiedzi na wszystkie pytanie jakie może zadać laik :) Zdecydowanie polecam :)

• Kocie poradniki
  • 2019