Fistaszki zebrane 1981 - 1982

Charles M. Schulz Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Fistaszki zebrane (tom 16) komiksy
Nasza Księgarnia
Fistaszki zebrane (tom 16)
komiksy

Jak zwykle miód.

Fistaszki (oryginalny tytuł Peanuts). Jest to amerykańska seria komiksów Charlesa M. Schulza codziennie ukazująca się w gazetach (od lat pięćdziesiątych do roku 2000). Nie chciał, żeby jego komiksy nazywały się Fistaszki, tylko (w przetłumaczeniu) "Mali ludzie". Niestety koncern wymagał nazwy Fistaszki. Przez całe życie Schulz musiał się męczyć tą nazwą.
W Fistaszkach...

Na półkach: , , , ,

(...) Kilka dni temu przeczytałem kolejny tom Fistaszków zebranych, już szesnasty. Jak dobrze wiemy, jednym z bohaterów komiksu Schulza jest Woodstock, który jest małym ptakiem. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Tylko do jakiego należy gatunku? Oto jest pytanie! Intrygujące, nawet bardzo. Zresztą sprawą zajmował się i Snoopy, który w poprzedniej odsłonie serii próbował...

FISTASZKI WKRACZAJĄ W NOWĄ DEKADĘ

Po trzydziestych urodzinach serii, jakie „Fistaszki” obchodziły w zeszłym tomie, nadszedł czas by w pełni weszły w nową, ósmą dekadę dwudziestego wieku. I chociaż czasy się zmieniają, zmieniają się też ludzie i tematy, seria ta wciąż pozostaje tak samo wspaniała, zachwycając kolejne pokolenia czytelników.

Co tym razem dzieje się na jej...

Fistaszki wracają, a wraz nimi Charlie, dzieciak z okrągłą głową, na którą regularnie wali się świat, Snoopy ze swoimi przyjaciółmi, rodzinką i dziwactwami, Sally ze swoim roszczeniowym nastawieniem do życia i wypracowaniami na trójki minus, Lucy ze swoją zrzędliwością, antytalentem do baseballu i niezmordowaniem w wiszeniu na fortepianku Schroedera, Linus ze swoim...

• Komiksy
  • Komiks