We dwoje

2017-09-27
Data 1. wydania:
2016-10-04
Anna Dobrzańska
literatura amerykańska odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje rodzinne rozstanie samotność
Inne

Niekwestionowany król powieści o miłości po raz kolejny pokazał klasę . Było bardzo miło wrócić do jego stylu pisania, opisywanych uczuć, emocji. Zatracić się w innym świecie. Uwielbiam to.

Niesamowita historia. Tak jak dwie poprzednie książki, tego autora, które czytałam, rowież i ta mi się spodobała. Wciągnęłam się i naprawdę ciężko mi uwierzyć, że to nie wydarzyło się naprawdę i, że to była książka a nie prawdziwe życie. Jestem zachwycona tą książką i nie żałuję czasu spędzonego na jej czytaniu. Gorąco polecam. Zwłaszcza fanom Sparka.

Sposób pisania Sparksa i opowiadania historii bohaterów jak najbardziej do mnie przemawia. Lubię w przerwie między kolejnymi kryminałami sięgnąć po coś „lekkiego”. Bardzo często pada na tego autora i nigdy nie jestem zawiedziona. Polecam każdą jego pozycje.

Bardzo przyjemna na zimowe wieczory.

Teraz widze jaka milosc potrafi byc slepa. Akcja glownie toczy sie miedzy malzenstwem, ktora powoli zaczyna sie ugaszac. Jedyne co ich trzyma przy sobie to corka, a takze milosc Russella do Vivian. Czasami nie moglam pojac jak wiele on chcial poswiecic by ratowac malzenstwo, milosc, uczucia, ale zona nic sobie z tego nie robila. Miala swoje zycie i probowala tylko coraz...

Wspaniała książka, Tematy naprawdę z życia wzięte. Kilka z nich porównywałam z moimi przeżuciami.

Przeczytałem jednym tchem. Przechodziłem podobne "zmiany" jak główny bohater dlatego książka ta stała mi się dość bliska.

Książka bardzo mi się dłużyła....nie taki moment i czas....kilka razy planowałam ją odłożyć nieprzeczytaną....
Jednak udało mi się ją skończyć...i jest po prostu ok...
Historia jest przewidywalna....Podobał mi się wątek dotyczący Margie - siostry głównego bohatera Russa. Jej postać jest po prostu fajna, lubię jej pogląd na świat, podejście do brata i bliskich jej osób...ale...

Moim zdaniem jest to raczej słaba książka. Początek strasznie mi się dłużył, główny bohater denerwował mnie swoją ciapowatością i użalaniem się nad sobą. Nic dziwnego, że żona go zostawiła. Dopiero w połowie poczułam, że czytam książkę Sparks'a, coś się zaczęło dziać, pojawił się romans,jednak wydarzenia były do przewidzenia.

Na początku fabuła bardzo wolno się rozwija, ale finał jest wzruszający, aż się łezka w oku kręci. Na pewno sięgnę po inne książki tego autora. Ogólnie książka warta polecenia.

2 746
    2 063