Język polski. Wykłady z metodyki

Okładka książki Język polski. Wykłady z metodyki
Zofia Agnieszka Kłakówna Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Oficyna Wydawnicza Impuls
2017-03-15
2017-03-15
Impuls Kłakówna pedagogika edukacja wykład metodyka język polski

Z recenzji wydawniczej prof. Zbigniewa Kwiecińskiego: „Książka Agnieszki Kłakówny – napisana pięknym językiem, jasno, niezwykle przejrzyście, obramowana szerokim kontekstem literaturoznawczym, językoznawczym, antropologicznym, kulturoznawczym, filozoficznym, psychologicznym i pedagogicznym, pomimo niebywałej akademickiej erudycji Autorki i jej swady pisarskiej – jest całościowym podręcznikiem nauki zawodu dla nauczycieli języka polskiego, znaczącym niezależnie od biegunki chaotycznych „reform”. Przy tym stawiane polonistom szkolnym wymagania, na które składają się między innymi „entuzjazm, poczucie humoru i dystans do samego siebie”, Autorka sama wzorcowo spełnia. Z pełnym przekonaniem uznaję tę książkę za dzieło wybitne”.

Oficyna Wydawnicza Impuls http://impulsoficyna.com.pl/recenzje/jezyk-polski-wyklady-z-metodyki,1853.html

Dodaj cytat z książki Język polski. Wykłady z metodyki