Medytacja dla każdego

zdrowie, medycyna
Klub dla Ciebie
2006-01-01
2006-01-01

Książka składa się z dwóch części. W pierwszej omówiono aspekty teoretyczne, a w drugiej praktykę, poprzez przedstawienie różnych technik medytacyjnych. Autorka proponuje w tym poradniku różne sposoby koncentracji, po to, by każdy mógł wybrać dla siebie najodpowiedniejsze narzędzie, a dzięki temu przyzwyczaić umysł do skupienia wyłącznie na jednym, ściśle określonym obiekcie. Do każdego ćwiczenia poza dokładnym opisem załączono rysunki bądź fotografie przedstawiające ich wykonanie.

Dodaj cytat z książki Medytacja dla każdego