Bajki o dinozaurach

dinozaury bajki dla dzieci
bajki
9788381720335
dinozaury bajki dla dzieci

Pozycja dla fanów dinozaurów. Książka to zbiór pięciu krótkich opowieści, których bohaterami są dinozaury oraz mały chłopiec o imieniu Kacper. W każdym z opowiadań bohaterowie przeżywają niezwykłe przygody, jednocześnie przybliżając dziecku prehistoryczny świat. I tak poznajemy diplodoka Bajkę i stegozaura Legendę (w druku nastąpiła pomyłka - w kolejnych bajkach dinozaury...

• Dla Małego
  • Literatura dziecięca
  • Literatura dziecięca
  • 2020
  • Dla dzieci
  • Przeczytane z dziećmi
  • Półeczka A

Dodaj cytat z książki Bajki o dinozaurach