Bajki o dinozaurach

2019-06-12
48 min.
9788381720335
dinozaury bajki dla dzieci

Pozycja dla fanów dinozaurów. Książka to zbiór pięciu krótkich opowieści, których bohaterami są dinozaury oraz mały chłopiec o imieniu Kacper. W każdym z opowiadań bohaterowie przeżywają niezwykłe przygody, jednocześnie przybliżając dziecku prehistoryczny świat. I tak poznajemy diplodoka Bajkę i stegozaura Legendę (w druku nastąpiła pomyłka - w kolejnych bajkach dinozaury...

Dodaj cytat z książki Bajki o dinozaurach