Dyskusje o książce Szklana wyspa

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Osagów i narodziny FBI Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Osagów i narodziny FBI
1 dzień temu
Czytamy w weekend
Twoj opis wrażeń po przeczytaniu książki kupiło mnie i przekonało, żeby przeczytać książkę.  Zwłaszcza, że opis orintu bardzo mi odpowiada i przekonuje do sprawdzenia jak będzie mi się podobało m Dziękuję za rzetelna  i dość interesując odpowiedź.
2 lata temu
Czytamy w weekend
Książka bardzo fajna śmiało mogę polecić:)  Napisana dobrze, ze znajomością tematu i z lekkim humorem. A Gruzja to rzeczywiście inny świat...niektóre rzeczy szokują inne fascynują...nowoczesność przeplata się z konserwatyzmem. Fajnie byłoby odwiedzić Gruzję osobiście bo w sumie to już moja druga książka o tym fascynującym kraju.
2 lata temu
Czytamy na Targach
"Zwykły człowiek" nie zachwyca, bardzo dziwna książka...
5 lata temu
Czytamy w weekend
Są są :) ale na razie tylko na wattpadzie :) są też krótkie opowiadania z bohaterami tego cyklu :) za nie też mam zamiar się zabrać w najbliższym czasie
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
6 lata temu