Teoria polityki. Wprowadzenie

nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2010-01-01
teoria polityki nocoń

Okładka książki Podejścia badawcze i metodologie w nauce o polityce Maciej Bachryj-Krzywaźnia, Anna Baczko-Dombi, Monika Banaś, Zbigniew Blok, Roman Bäcker, Andrzej Chodubski, Adrian Gorgosz, Jacek Haman, Wiesław Hładkiewicz, Adam Ilciów, Andrzej W. Jabłoński, Mikołaj Jasiński, Mirosław Karwat, Dominika Kasprowicz, Tadeusz Klementewicz, Tomasz Klin, Agata Komendant-Brodowska, Jacek H. Kołodziej, Barbara Krauz - Mozer, Radosław Marzęcki, Jarosław Nocoń, Filip Pierzchalski, Przemysław Potocki, Iwona Reichardt, Lech Rubisz, Błażej Sajduk, Anna Skolimowska, Wiktor Szewczak, Bogdan Szlachta, Łukasz Wordliczek, Janusz Węgrzecki, Teresa Łoś-Nowak, Paweł Ścigaj
0,0
Podejścia bada... Maciej Bachryj-Krzy...

Książka zawiera najważniejsze podstawy teorii polityki. Polecam osobom, które chcą lepiej poznać teorię nauk politycznych.

Książka którą na studiach nie dość, że musiałem przeczytać, to jeszcze zrozumieć. To nie było takie proste.
Jedna z trudniejszych teoretycznych książek jaką czytałem. Napisana niezwykle fachowym językiem, ale po zagłębieniu się i dogłębnej analizie podczas czytania to wszystko ma sens!
Polecam dla zajawkowiczów i dla tych którzy chcieli by potrenować i zmęczyć mózg.

• 2020
  • Ebooki