Teologia Polityczna nr 7, „Niech żyją fajne Niemcy!"

Okładka książki Teologia Polityczna nr 7, „Niech żyją fajne Niemcy!"
Remi BragueMarek Aleksander Cichocki Wydawnictwo: Teologia Polityczna czasopisma
czasopisma
Teologia Polityczna
2013-07-01
2013-07-01
Teologia Polityczna polityczność filozofia polityki publicystyka filozofia kultury Niemcy
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Prawa człowieka i obywatela w zglobalizowanym świecie Nogal Agnieszka, Magdalena Gawin, Barbara Markiewicz, Rafał Wonicki
Ocena 0,0
Prawa człowiek... Nogal Agnieszka, Ma...
Okładka książki Teologia Polityczna nr 6 „Śmierć i polityka” Remi Brague, Dariusz Gawin, Magdalena Gawin, Agnieszka Kołakowska, Mateusz Matyszkowicz, Filip Memches, Tukidydes, Eric Voegelin, Bronisław Wildstein
Ocena 4,0
Teologia Polit... Remi Brague, Darius...