Kto tu dymi?

Okładka książki Kto tu dymi?
Janusz Korwin-Mikke Wydawnictwo: Red Horse publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Red Horse
2007-01-01
2007-01-01

Proste sformułowania, ciekawe, liczne tematy.
Super się czytało

Proste sformułowania, ciekawe, liczne tematy.
Super się czytało

Dużo lepsza od ,,Nerwy puściły...". Z większością tez autora trudno się zgodzić, jednak dają do myślenia.

Błyskotliwość Korwina w pełnej krasie. Zbiór felietonów prasowych. Dużo logicznych wniosków, sporo prowokowania. Jednocześnie - inne ksiązki lepsze.

Nic specjalnego, zbiór felietonów Pana Korwina z różnych gazet. Niektóre lepsze inne słabsze, ogólnie nie porywa.

Dodaj cytat z książki Kto tu dymi?