Grzmiący Rydwan na Saharze

Piotr Biegała Wydawnictwo: Piotr Biegała Grzmiący Rydwan turystyka, mapy, atlasy
Piotr Biegała Grzmiący Rydwan
Afryka Żuk Rajd Budapeszt - Bamako
turystyka, mapy, atlasy
Afryka Żuk Rajd Budapeszt - Bamako

Reportaż po przeczytaniu którego mam ochotę na własne oczy zobaczyć opisywane miejsca

Od pewnego czasu Afryka naprawdę mnie fascynuje i jestem ciekawa jak naprawdę żyją tamtejsi ludzie, jak to u nich wszystko się odbywa, a dzięki "Grzmiącemu Rydwanowi..." udało mi się odkryć chociaż kawałek tej tajemnicy. Wszystko to co zostało tam opisane jest dla mnie nieprawdopodobne. Większość ludzi myśli, że osoby mieszkające na tzw. "ciemnym lądzie" są nieokrzesane,...

Książka opisuje wyjazd poczciwym Żukiem, który dwa lata przed jej odbyciem jeszcze woził ziemniaki pod Poznaniem, do Afryki, w ramach rajdu charytatywnego Budapeszt - Bamako.
Nie jest to bynajmniej pozycja wyłącznie dla miłośników motoryzacji - z przyjemnością przeczytają ją także czytelnicy zainteresowaniu podróżami, Afryką, organizacją wypraw i ... spełnianiem marzeń.
Są...

• Ebook