Listy o myślach samobójczych - Poradnik dla osób w kryzysie samobójczym i ich bliskich

Anita Młodożeniec Wydawnictwo: TacyJakJa.pl nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
TacyJakJa.pl
psychologia samobójstwo poradnik
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
psychologia samobójstwo poradnik

Okładka książki Ryzyko samobójstwa u młodzieży Agnieszka Gmitrowicz, Marta Makara-Studzińska, Anita Młodożeniec
7,5
Ryzyko samobój... Agnieszka Gmitrowic...

Poradnik, a może raczej serdecznie. Książka jest niezwykle ciepło i empatycznie napisaną pozycją dla terapeutów, laików i szukających pomocy.
Bez oceniania, za to przytaczając szereg listów autorka pokazuje, jak trudny i delikatny to temat, a jednocześnie, jak ważny w zwykłej komunikacji. By istniał, by nie budził wstydu, ani litości.
Polecam tym, którzy szukają nie tyle...

• Pedagogika/psychologia/etc.
  • Psychologia