Analiza formacji na wykresach giełdowych. Wprowadzenie

Thomas Bulkowski Wydawnictwo: Linia biznes, finanse
Getting Started in Chart Patterns
biznes, finanse
Krzysztof Środa
analiza techniczna giełda akcje inwestowanie

Jak dotąd wydaje mi się najsłabszą spośród książek tego autora. Statystyki procentowe w tym wypadku nic nie dały a od ilości formacji może głowa rozboleć, dowolność interpretacji na wykresie też nie służy niczemu dobremu. Zdecydowanie polecam bardziej serię "Ewolucja gracza giełdowego".

Masło maślane. Można by wyciąć połowę bez utraty treści. Nie jest to pozycja zła, ale nie powala

Polecam każdemu co dopiero zaczyna przygodę z inwestowaniem.

Niezła książka, duży nakład pracy autora i tysiące przeanalizowanych wykresów. Szacun. Fajna propozycja dla techników, fikcyjna postać wpleciona w tekst ożywia książkę, która jest trochę nudnawa ze względu na bardzo dużo ilość "procentów" w sensie procentowa skuteczność formacji :).Polecam - autor imponuje zaangażowaniem.

Całkiem niezłe wprowadzenie do analizy technicznej rynku.

Dzięki tej książce, patrząc na wykresy giełdowe potrafię coraz częściej odnaleźć formacje, nazwać je, a także podejrzewać co może stać się dalej. Pozycja godna polecenia dla wszystkich zainteresowanych tematem analizy technicznej. Do książki Bulkowskiego wracać będzie się nie raz, nie dwa, by skorzystać z garści na prawdę pomocnych statystyk dotyczących funkcjonowania...

Wszystko fajnie przebadane statystycznie ale widzę w tej książce dużą uznaniowość i dlatego mnie nie przypadła do gustu. A może nie czuję tego tematu?

• Inwestowanie
  • Giełda i finanse
  • Chcę przeczytać (Inwestowanie)
  • 2018 inwentaryzacja
  • Ekonomia i rynki fin.