rozwiń zwiń

Spekulacja wahadłowa i transakcje jednodniowe

Okładka książki Spekulacja wahadłowa i transakcje jednodniowe
Thomas Bulkowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Linia biznes, finanse
biznes, finanse
Swing And Day Trading: Evolution of a Trader
Wydawnictwo Linia
2016-12-06
2016-12-06

Autor nie podaje gotowego przepisu na to jak wykorzystywać różne formacje techniczne i sytuacyjne żeby regularnie zarabiać na rynku akcji ale przytacza za to bardzo dużo analiz i testów formacji i strategii.

Pokaż mimo to video - opinia

Dobra książka ale w mojej ocenie nie wybitna. Najlepsza z tej serii pozostaje Analiza fundamentalna..

Dodaj cytat z książki Spekulacja wahadłowa i transakcje jednodniowe