Świat surowców

Okładka książki Świat surowców
Dorota Sierakowska Wydawnictwo: Trend Edukacja Finansowa Sp. z o.o. biznes, finanse
biznes, finanse
Trend Edukacja Finansowa Sp. z o.o.
2016-01-01
2016-01-01

Bardzo dobra książka, jednak dla mnie mało szczegółowa o głównych surowcach np. ropa, zloto. Aczkolwiek sama autorka to podkreśliła, że ta książka to podstawy o surowcach.

Książka napisana fajnym językiem, dość dobrze tłumaczy specyfikę poszczególnych surowców. W zasadzie nie byłoby się do czego przyczepić, gdyby nie grafiki, które czasem są trudne w interpretacji - można było zrobić je lepiej. Ostatecznie polecam.

10/10 gorąco polecam!
Bez wątpienia jedna z lepszych (jeśli nie najlepsza) pozycji na temat surowców w języku polskim.
W pierwszej części autorka charakteryzuje poszczególne surowce. W kolejnej opisuje możliwości ekspozycji na surowce.
Must read dla każdego inwestora.

10/10 gorąco polecam!
Must read dla każdego inwestora.

Niezaprzeczalnie najlepsza pozycja o rynkach surowców na polskim rynku wydawniczym.

Dodaj cytat z książki Świat surowców