Dżentelmen i guwernantka

Kasey Michaels Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Rodzina Redgravów (tom 3) Seria: Harlequin Powieść Historyczna literatura obyczajowa, romans
What a Gentleman Desires
Anna Pietraszewska
HarperCollins Polska
rodzina agent tajemnice arystokracja majątek romans miłość guwernantka
What a Gentleman Desires
Rodzina Redgravów (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Anna Pietraszewska
Harlequin Powieść Historyczna
rodzina agent tajemnice arystokracja majątek romans miłość guwernantka

2019

Intryga i miłość w cieniu perwersji, a w tle migocze wątek szpiegowski. Niestety nie jest to literatura spod znaku płaszcza i szpady, a jedynie kolejny romansowy harlequin, gdzie można być tylko pięknym i bogatym względnie odrażającym, złym i z reguły tez bogatym. Kobitki za to naiwne i mądre niezmiernie lub naiwne i głupie.
Da się przeczytać.

Doprawdy zabawne...
Podoba mi się poczucie humoru u wszystkich bohaterów. Nie spodziewałam się, że romanse historyczne z wątkiem kryminalnym mogą być zabawne. Nie jestem jedynie do końca usatysfakcjonowana owym wątkiem romantycznym - za mało go na początku i w środku, za to dużo na końcu. Niesety nie przeczytałam poprzednich części, ale nic nie szkodzi, bo autorka wyjaśnia...

• Romans historyczny
  • Historyczne
  • Romans
  • Posiadam :)
  • Harlequin
  • Harlequin Wielki Romans Historyczny (Powieść)
  • Obyczajówki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dżentelmen i guwernantka