Lucky Number 13 tom 1

2016-04-08
2016-04-08
9788394200763
Anna Piechowiak
komedia okruchy życia yaoi manga

Spoko prosta kreska, proste tła, oszczędne rastrowanie. Niewymagająca, prosta i lekka historia, nie wciąga za bardzo. Brak scen 18, takie lekkie i nieskomplikowane romansidło.

słodka historia pewnego pechowego dzieciaka

słodka historia pewnego pechowego dzieciaka

Manga ciekawa z ładną kreską. Chłopak, który ma non stop pecha i przelewa to na swoją drugą połówkę. Powiem szczerze, że jeszcze z taką historią się nie spotkałam i mam zamiar czytać dalej. Już co prawda widziałam wiele razy takie pary i nie jest to dla mnie jakaś nowość. Jednak mimo tego urocza strona tej mangi jakoś mnie bardziej nakręca do dalszego czytania.
Polecam zajrzeć i samemu się przekonać. :)

Polecam...

No cóż... Zwykła historyjka o miłości. Pewien student jest świadkiem niecodziennej sceny zerwania. Porzucony chłopak wpada mu w oko i nie myśląc nad konsekwencjami, decyduje się na związek z nim. Nie przypuszcza, że od tej pory jego życie będzie w bezustannym zagrożeniu.
Czy manga mi się podobała? I tak, i nie.
Do minusów zaliczam przede wszystkim jej naiwność oraz fakt, że polskie wydanie obejmuje jedynie tom pierwszy (drugiego nie będzie, bo wydawnictwo zwinęło żagle). Nie rozumiem także fascynacji Tsumabakiego sportem, którego nawet nie uprawia.
Plusem jest humor oraz całkiem ładna kreska.
Czy polecam? Jak dla mnie to było zbyt lekkie, ale tomik z pewnością znajdzie swoich adoratorów.

Czy manga mi się podobała? I tak, i nie.
Do minusów zaliczam przede wszystkim jej naiwność oraz fakt,...

Ale to była słodka manga <3.
Pomimo wszystkich przeciwności losu i tych nieszczęsnych (śmiesznych wypadków),dalej byli razem <3.
Ja chce kolejny tom! <3
Gorąco polecam :D ! ! !

Ale to była słodka manga <3.
Ja chce kolejny tom! <3
Gorąco polecam :D ! ! !

Cudowny komiks. Jeszcze nigdy tak mnie nie rozbawiła żadna książka. Nawet typowe komedie. Satou taki słodki był, że od razu skoczył mi cukier.

Ringo Ame - jeśli to czytacie - ja chcę drugi tomik. Nie można zaczynać serii i nie wydać zakończenia. Tym bardziej, że to tylko dwie części.

Omo tak śmiesznej, a zarazem i uroczej mangi już dawno nie czytałam:)
Ubawiłam się nie na żarty widać, że autorka jest osobą z wielkim poczuciem humoru. Z wielką przyjemnością przeczytałabym kolejny śmieszny tom bo atak gołębi był wprost genialny ahhahhhahaha

Omo tak śmiesznej, a zarazem i uroczej mangi już dawno nie czytałam:)

Ogólnie lubię twórczość Kotetsuko Yamamoto, ale ta manga mnie zawiodła. Była dość nudna niestety,mało się działo. Natomiast nie zniechęci mnie to do autorki, bo inne jej tytuły są świetne ^^

Może być. Bohaterowie, kreska i historia są bez rewelacji.

Może być. Bohaterowie, kreska i historia są bez rewelacji.

• Mangi
  • Manga