Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych

Tomasz Reich Wydawnictwo: Słowa i Myśli biznes, finanse
Słowa i Myśli
media społecznościowe social media wizerunek personal branding hejt Reich
biznes, finanse
media społecznościowe social media wizerunek personal branding hejt Reich

Poradnik jest niczym innym, jak rozbudowaną netykietą. Uczy dobrych manier w Internecie. W dobie hejtu, wydaje się być przydatnym kompendium wiedzy o mediach społecznościowych. Moim zdaniem, z rad w stylu: "Nie zmuszaj nikogo, żeby przyjął zaproszenie od ciebie" nie skorzystają osoby, które rzeczywiście, deliktatnie mówiąc, mają problem z poczuciem taktu. Powód jest...

• Chcę w prezencie
  • E-Biznes

Dodaj cytat z książki Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych