Licz na siebie

Fijorr Publishing
poradnik biznes rozwój
poradniki
poradnik biznes rozwój

Hmm... Porusza całkiem ciekawe tematy ale muszę przyznać że strasznie topornie mi się ją czytało, podejrzewam że to przez styl Fijora, kupiłem ją zaraz po seminarium na którym dawał wykład. Znacznie lepiej mi się go słuchało niż czytało tą książkę może dlatego czułem się rozczarowany.

Rewelacja

Obok Leszka Czarneckiego i jego książki "Biznes po prostu" jest to druga tematyczna, którą z tak dużą przyjemnością i zainteresowaniem przeczytałem, choć od razu zaznaczę, że jednak pana Leszka stawiam stopień wyżej. Ale nie może być inaczej.

W każdym razie dużo tu o kreowaniu przewagi konkurencyjnej, bardzo ciekawe rzeczy, o żywych ludziach obok, trochę o polityce i o...

Świetna książka pana Janka Fijora, nie tylko nas jak powinno się prowadzić biznes, a także jak postępować z ludźmi, jak współpracować i nie tyczy się to tylko rodziny a nawet przyjaciół. Możemy zauważyć jak wiele błędów popełniamy codziennie i jak starać się ich nie popełniać. Polecam serdecznie!

Motywująca książka w której Jan Fijor w swoim niepowtarzalnym stylu namawia wszystkich do wzięcia życia w swoje ręce, nie oglądanie się na nikogo, a szczególnie na państwo i sięgania po swoje.

Książka nie tylko motywuje, ale podaje na tacy kilka rozwiązań, które można zaimplementować praktycznie od dziś.

Warta przeczytania.

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Finanse
  • Biznes
  • Polskie
  • Posiadam (przeczytane)
  • Biznes, Marketing, Ekonomia, Firma

Dodaj cytat z książki Licz na siebie