Dogmatyka T.5 Traktat o człowieku, Traktat o sakramentach

Marek BlazaDariusz Kowalczyk Wydawnictwo: Więź Cykl: Dogmatyka "z muszelką" (tom 5) religia
Więź
dogmatyka teologia religioznawstwo człowiek sakrament
Dogmatyka "z muszelką" (tom 5)
religia
dogmatyka teologia religioznawstwo człowiek sakrament

Książka dobra dla każdego kto chce pogłębić swoją wiedzę na temat dogmatyki. Preferuję ją zarówno dla samych adeptów teologii jak również dla tych co chcą odświeżyć swoją pamięć w tym zakresie.

• Teologia
  • Teologia i Kościół