Ludzie. Pasja. Innowacje. Historia Grupy Kapitałowej LOTOS

Okładka książki Ludzie. Pasja. Innowacje. Historia Grupy Kapitałowej LOTOS Andrzej Zybała
Okładka książki Ludzie. Pasja. Innowacje. Historia Grupy Kapitałowej LOTOS
Andrzej Zybała Wydawnictwo: Grupa LOTOS S.A. biznes, finanse
biznes, finanse
Grupa LOTOS S.A.
2012-01-01
2012-01-01

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Regeneracja! Społeczeństwo Piotr Arak, Joanna Erbel, Jerzy Hausner, Grabowska-Lusińska Izabela, Wiktoria Jędroszkowiak, Rafał Krenz, Zofia Łapniewska, Dominika Lasota, Wojciech Łukowski, Stanisław Mocek, Nadia Oleszczuk-Zygmuntowska, Jan Oleszczuk-Zygmuntowski, Kacper Parol, Aleksandra Przegalińska, Andrzej Rychard, Bohdan Skrzypczak, Jan Śpiewak, Michał Zabdyr-Jamróz, Andrzej Zybała
Ocena 0,0
Regeneracja! S... Piotr Arak, Joanna ...
Okładka książki Polska… Unia Europejska… Świat… w pandemii COVID-19 - wybrane zagadnienia Artur Bartoszewicz, Krzysztof Księżopolski, Andrzej Zybała
Ocena 0,0
Polska… Unia E... Artur Bartoszewicz,...