饾憜饾憙饾憜饾憜 w praktyce psychologicznej

Ok艂adka ksi膮偶ki 饾憜饾憙饾憜饾憜 w praktyce psychologicznej
Gra偶yna Ewa KwiatkowskaKatarzyna Stasiuk Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Sk艂odowskiej informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Sk艂odowskiej
2008-01-01
2008-01-01
J臋zyk:
statystyka matematyka statystyka matematyczna analiza statystyczna wnioskowanie statystyczne SPSS
艢rednia ocen

Oce艅 ksi膮偶k臋

Por贸wnaj ceny

Por贸wnywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej por贸wnywarce znajdziesz ksi膮偶ki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych ksi臋garni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawieraj膮 aktualne ceny sprzeda偶y. Nasze ksi臋garnie partnerskie oferuj膮 wygodne formy dostawy takie jak: dostaw臋 do paczkomatu, przesy艂k臋 kuriersk膮 lub odebranie przesy艂ki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest mo偶liwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zam贸wienie lub dla sta艂ych klient贸w i beneficjent贸w us艂ug premium zgodnie z regulaminem wybranej ksi臋garni.
Za zam贸wienie u naszych partner贸w zap艂acisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
鈥 online
鈥 przelewem
鈥 kart膮 p艂atnicz膮
鈥 Blikiem
鈥 podczas odbioru
W zale偶no艣ci od wybranej ksi臋garni mo偶liwa jest tak偶e wysy艂ka za granic臋. Ceny widoczne na li艣cie uwzgl臋dniaj膮 rabaty i promocje dotycz膮ce danego tytu艂u, dzi臋ki czemu zawsze mo偶esz szybko por贸wna膰 najkorzystniejsz膮 ofert臋.

Pozosta艂e ksi臋garnie

Ksi膮偶ki autora

Ok艂adka ksi膮偶ki Psychologia konsumenta Dominika Maison, Katarzyna Stasiuk
Ocena 7,6
Psychologia ko... Dominika Maison, Ka...

Podobne ksi膮偶ki

艢rednia ocen

Na p贸艂kach:

Bardzo pomocna ksi膮偶ka w pisaniu pracy magisterskiej z psychologii.

Poka偶 mimo to

B膮d藕 pierwszy

Dodaj cytat z ksi膮偶ki 饾憜饾憙饾憜饾憜 w praktyce psychologicznej

zg艂o艣 b艂膮d