Odkryj, gdzie…

Okładka książki Odkryj, gdzie…
Guido Van Genechten Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada literatura dziecięca
2016-05-16
20 min.
9788374207508
Ryszard Turczyn

Mój zachwyt książeczkami Genechtena trwa!

„Odkryj, gdzie…” skupia się wyłącznie na zwierzątkach. I to nie tylko tych domowych! Otwierając okienko, maluch dowie się między innymi gdzie miś polarny szuka jedzenia, gdzie ptaszek karmi pisklęta i gdzie tak właściwie jest głowa dżdżownicy.

Ponadto ta książeczka jest chyba jeszcze bardziej humorystyczna niż poprzednia część (wiem, że jestem już na to zdecydowanie za stara, ale zawsze mnie bawią siusiające pieski. Na szczęście dzieciaki też uwielbiają „takie kwiatki”). A Majka zaśmiewa się za każdym razem jak tylko w dziurce pojawia się główka robaczka :D

Warto zwrócić uwagę, że rozkładane strony/okienka tworzą iluzję ruchu wprowadzając małego mola książkowego w proste podstawy animacji poklatkowej.

Mój zachwyt książeczkami Genechtena trwa!

Dodaj cytat z książki Odkryj, gdzie…