Prosiaczek i pojazdy

Aleksandra Woldańska-Płocińska Wydawnictwo: Czerwony Konik Seria: Prosiaczek literatura dziecięca
20 str. 20 min.
Czerwony Konik
Czerwony Konik
literatura dziecięca
20 min.
Prosiaczek

Pomysł świetny: wizyta w sklepie zabawkowym pretekstem do nauki o pojazdach. Tylko te obrazki takie paskudne. Wiem, wiem, dzieci są zachwycone takimi ohydnymi świniami. Jak dla mnie wszystko na tak prócz ilustracji.

• Dziecionkowe
  • 2019
  • Dzieciowa
  • Mieszko przeczytał
  • Blanka
  • Must have dla Elizy
  • Samodzielne
  • Za późno wydane

Dodaj cytat z książki Prosiaczek i pojazdy