Odkryj, co…

Wat?
literatura dziecięca
9788374206600
Ryszard Turczyn

Nie będę owijać w bawełnę – ta seria jest genialna! „Odkryj…” to cykl trzech rozkładanych książeczek odpowiadających na niektóre z setek pytań, jakie potrafi wyrzucić z siebie maluch w przeciągu minuty.

„Odkryj, co…” to część, która skupia się na poszukiwaniu porównań i skojarzeń między przedmiotami, a częściami ciała przeróżnych zwierzątek. Siedem sytuacji to siedem...

• 2019
  • Dziecięce
  • Książki Eryka i Emmy
  • Dla Maryni 0-3 (dziecięce)
  • Dziecinne
  • Bajki Majki
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Odkryj, co…