Good Wives and Warriors Wydawnictwo: hobby
kolorowanka
hobby
angielski
kolorowanka

W ostatnich czasach bardzo popularne stały się "anty-stresowe kolorowanki dla dorosłych". Idea fajna, a zabawa jeszcze fajniejsza:)

Od dziecka miałam świra na punkcie Alicji w Krainie Czarów, i jak widać, do dziś nie wiele się zmieniło. "Escape to Wonderland" to kolejna odsłona kolorowanek z serii "Escape..." autorstwa Good Wives and Warriors. Jest to wersja nieco...

• 2016

Dodaj cytat z książki Escape to Wonderland: A Colouring Book Adventure