Escape to Wonderland: A Colouring Book Adventure

Data 1. wydania:
2015-09-01
angielski
kolorowanka

W ostatnich czasach bardzo popularne stały się "anty-stresowe kolorowanki dla dorosłych". Idea fajna, a zabawa jeszcze fajniejsza:)

Od dziecka miałam świra na punkcie Alicji w Krainie Czarów, i jak widać, do dziś nie wiele się zmieniło. "Escape to Wonderland" to kolejna odsłona kolorowanek z serii "Escape..." autorstwa Good Wives and Warriors. Jest to wersja nieco miniaturowa, ponieważ tylko 18 na 18 cm. Sztywny, gruby papier zapobiega przebijaniu kredek na drugą stronę. Kolorowanka prezentuje się na prawdę ślicznie, od pięknej okładki po genialne, nieco zwariowane ilustrację.

Jak dla mnie jest to najładniejsza kolorowanka jaka do tej pory wpadła w moje łapki :)

Dodaj cytat z książki Escape to Wonderland: A Colouring Book Adventure