TAO AWE <-> A TO EWA

biografia, autobiografia, pamiętnik
Drukarnia Sowa
2011-01-01
2011-01-01

Ksiazka w sam raz dla osob lubiacych tematyke transcendencji, wychodzenia z ciala oraz wyzszego istnienia. Lubie czytac takie relacje gdyz utwierdza mnie to w przekonaniu, ze nie jestesmy sami i ze zycie ma sens, nie konczy sie na smierci.

Minusy to przede wszystkim powtarzalnosc oraz skakanie miedzy osobami oraz wydarzeniami. Im blizej zakonczenia tym wyjasnien wiecej i te informacje w jakichs sposob sie porzadkuja.

Generalnie pozycja na plus. :)

Dodaj cytat z książki TAO AWE <-> A TO EWA