Okładka książki Aktywizacja - Integracja - Spójność społeczna. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze polityki społecznej i pracy socjalnej
Krystyna FaliszekKazimiera Wódz Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne "Akapit" Seria: Problemy Pracy Socjalnej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Problemy Pracy Socjalnej
Wydawnictwo Edukacyjne "Akapit"
2009-01-01
2009-01-01
polityka społeczna praca socjalna pomoc społeczna aktywizacja wykluczenie społeczne marginalizacja społeczna
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Fundusze unijne zmieniają Polskę? Analiza ewaluacji projektów unijnych na przykładzie województwa śląskiego Krystyna Faliszek, Grzegorz Libor, Szpoczek-Sało Monika, Dorota Nowalska-Kapuścik, Muster Rafał
Ocena 0,0
Fundusze unijn... Krystyna Faliszek, ...
Okładka książki Przeobrażenia w pomocy społecznej a edukacja i doskonalenie zawodowe pracowników socjalnych w Polsce i Republice Słowackiej Krystyna Faliszek, Kazimiera Wódz
Ocena 0,0
Przeobrażenia ... Krystyna Faliszek, ...
Okładka książki Ekskluzja i inkluzja społeczna. Diagnoza - uwarunkowania - kierunki działań Krystyna Faliszek, Jolanta Grotowska-Leder
Ocena 0,0
Ekskluzja i in... Krystyna Faliszek, ...