MORDERCZA TROSKA

Leonard S. Goldberg Wydawnictwo: Zysk i S-ka kryminał, sensacja, thriller
Zysk i S-ka
kryminał, sensacja, thriller
2001-01-01

Seria nie wyjaśnionych zgonów w Memorial Hospital sprawia że doktor Joanna Blalock ma mnóstwo pracy. Zagadek zamiast ubywać przybywa a śledztwo prowadzone przez Panią doktor sprawia że staje sie wrogiem głównym ludzi którzy stoją za zgonami. Do tego tajemnicza ofiara pozbawiona twarzy aby nie móc jej zidentyfikować - przypadek? czy też element brakujące układanki...

Warto poświecić tej książce każdą minutę jakiej potrzebuję. Doskonała kombinacja, idealne zawiązanie akcji, im dalej tym bawiłam się lepiej i byłam ciekawa co jest przyczyną śmierci. Rewelacyjna pani patolog. Minusik za trochę hmmm mocy super mena w walce, ale jestem wstanie to łyknąć.

Całkiem niezły, zgrabnie napisany kryminał z wątkiem medycznym i miłosnym.

Jest tu wszystko co w medycznym thillerze, jednak nie porywa

Świetna książka !! Do samego końca trzyma czytelnika w napięciu. "Połknęłam ją na jednym tchu". Rewelacja. Choć napisana przez doktora medycyny nie zwiera ciężkiej terminologii medycznej. Czyta się łatwo i szybko. Zdecydowanie polecam !!

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Kryminały