Killing Me Softly

Okładka książki Killing Me Softly
Bianca Sloane Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Previously published as Live and Let Die
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-11-17
Data 1. wydania:
2014-11-17
angielski

Wciągająca historia, momentami trudno się oderwać od czytania. Fabuła całkiem zgrabnie zapleciona, bohaterowie bynajmniej nie nijacy. Jedyny minus to według mnie niedopracowana końcówka. Mam wrażenie, że mimo dobrego pomysłu zabrakło zgrabnego powiązania kulminacji akcji z zakończeniem.

Dodaj cytat z książki Killing Me Softly