Tuż za rogiem

komiksy
Tomasz Molski
Boys Love
boys love bl yaoi toko kawai shounen ai kotori manga

Czy przypadkowe spotkanie na ulicy jest w stanie zmienić całe dotychczasowe życie?
Oczywiście.
Dobrze wie o tym niedoszły pianista, Yuuya Kishimoto, który ratuje zapłakanego mężczyznę przed skończeniem pod kołami samochodu. Jego smutek udzielił się także chłopcu, i jak to w yaoi bywa, skończyło się w łóżku. Od tamtej pory parka spotykała się co weekend na seks bez...

Naprawdę niezła manga. Mam słabość do związków, w których występuje różnica wieku, ale po kolei. Przypadkowe spotkanie dwóch mężczyzn kończy się wspólną nocą, a także czymś na kształt związku, w którym nie obowiązują żadne reguły. Wszystko komplikuje się w chwili, w której uroczy uke okazuje się nauczycielem.
Dużym plusem jest z pewnością dbałość o szczegóły i...

Autorka sama przyznała, że powieliła schemat, bo go lubi i należy o tym pamiętać czytając ową mangę.

Jak na razie chyba najdojrzalsza historia BL jaką przeczytałem.

śmieszki xD

Dyskusje

• Manga
  • Mangi
  • LGBT
  • Yaoi
  • Manga/manhwa
  • 2019

Dodaj cytat z książki Tuż za rogiem