Rutta i Kodama #3

Okładka książki Rutta i Kodama #3
Youko Fujitani Wydawnictwo: Kotori Cykl: Rutta i Kodama (tom 3) Seria: Boys Love komiksy
komiksy
Rutta i Kodama (tom 3)
Boys Love
るったとこだま (Rutta to Kodama)
Kotori
2018-01-29
2018-01-29
Tomasz Molski
manga okruchy życia romans yaoi kotori

Ocena ta jest oceną za serię jako całość. Bardzo fajnie mi się ją czytało. Choć niestety jest to historia która nie zapada na długo w pamięci - to czasem robi się od niej tak ciepło na sercu. Jedynie szkoda, że nie pokazali ich zamiany ról - jest to jednak coś co w niejednej mandze yaoi mnie zastanawiało i jeszcze nigdy tego nie zrobiono. >.<
Polecam jako takie miłe czytadło. :*

Polecam jako takie miłe...

Polecam. Yaoi, ale i szkoła z dokonaniem wyboru co dalej. Niby puste, ale głębokie.

Myślę że historie można śmiało dalej ciągnąć bo jest przefajna. Jak potoczą się dalsze losy w życiu dorosłym chłopaków?

2001

Urocza para. Szkoda tylko ze jeden z nich to wciąż bardziej dziewczyna niż chłopak.

Wow!!! <3
Ta manga była niesamowita. Taka słodka i czuła. Dlatego jak doczytałam, że to ostatni tom to bardzo mnie zasmuciło. Aż łezka mi się w oku zakręciła.
Gorąco polecam ! ! !

Wow!!! <3