Zemsta

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Mistrz - Katarzyna Michalak (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova
kobieta niebezpieczeństwo ucieczka zemsta
Mistrz - Katarzyna Michalak (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
kobieta niebezpieczeństwo ucieczka zemsta

Totalnie rozczarowałam się czytając "Zemstę". Po zachwycającej pierwszej części ledwo przebrnęłam przez drugi tom. Jedyny plus to zdecydowanie wątek sensacyjny. Reszta mdława i nijaka. Rzadko przewracam strony w książce nie czytając ich ale tu nie mogłam się powstrzymać i niektóre momenty po prostu omijałam.Czy można przeczytać jako osobną książkę bez znajomości pierwszej ?...

Jak dla mnie dużo gorsza od pierwszej części, ale mimo to czyta się nieźle. Troszkę zbyt filmowo. Bardziej pisana pod ekranizację, niż do poczytania.

Mistrz po raz drugi ponownie okazuje się, że jest mistrzem, a raczej mistrzynią.

Nieswiadoma istnienia pierwszej części - zupełnie nie wiem jak mogłam ją przeoczyć 😏 - sięgnęłam po "Zemstę" Katarzyny Michalak.

Początkowo trudno było mi się zorientować w bieżących wydarzeniach. Pewnie dlatego, że nie znałam poprzedniego tomu ale już po kilkunastu stronach wciągnęłam się.

Po dłuższym wstępie dostajemy swoisty podział, bowiem wydarzenia toczą się...

Kiedyś byłam zachwycona 1 serią ale często tak jest, że kolejne nie są już tak dobre jak poprzednie.

Jedna z nielicznych książek, po których czuję niedosyt. Rzadko daję tak wysoką ocenę, ale ta książka moim zdaniem na to zasługuje.

Ta książka jest niesamowita.

Lepiej niż w pierwszym tomie - dużo lepiej. Czytało się całkiem przyjemnie

Kontynuacja Mistrza Katarzyny Michalak jest... dobra. Jak dla mnie bardzo dobra.
Akcja dzieje się prawie dwadzieścia lat później niż ta w Mistrzu.
Mafia nie wybacza i nie zapomina. Przekonali się o tym Sonia i Paweł - ofiary mafijnej egzekucji - oraz ich córka Marie - ocalała.
Mafia nie zapomina zdrady - najlepiej wie o tym Raul, który musiał porzucić ukochaną kobietę i...

Opowieść o silnych mężczyznach, doskonale obytych z bronią i niebezpiecznymi sytuacjami, które są ich chlebem powszednim. O pięknych kobietach, których los jest nierozerwalnie związany z bohaterskimi mężczyznami. Momentami ciekawe zwroty akcji i trochę erotyzmu. Generalnie nie zaszkodzi przeczytać dla relaksu, ale nie ma się co nastawiać na wielce ambitną literaturę....

Dyskusje

1 294