Kup teraz - 7 ofert w cenie od 23.99 zł do 31.97 zł

Zemsta

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Mistrz - Katarzyna Michalak (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova
kobieta niebezpieczeństwo ucieczka zemsta
Mistrz - Katarzyna Michalak (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
kobieta niebezpieczeństwo ucieczka zemsta

W mojej opinii jest sporo lepsza niż pierwsza część.
Czyta się przyjemnie, szybko i lekko.
Akcja przewidywalna, ale to w niczym nie przeszkadza.

Jak pierwsza część wciągnęła mnie mocno, tak ta średnio przypadła mi do gustu.

Ogólnie lubię książki Katarzyny Michalak i nigdy się jeszcze nie zawiodłam tak samo było i z tą. Ciekawa i warta przeczytania nic dodać nic ująć 🙂

Totalnie rozczarowałam się czytając "Zemstę". Po zachwycającej pierwszej części ledwo przebrnęłam przez drugi tom. Jedyny plus to zdecydowanie wątek sensacyjny. Reszta mdława i nijaka. Rzadko przewracam strony w książce nie czytając ich ale tu nie mogłam się powstrzymać i niektóre momenty po prostu omijałam.Czy można przeczytać jako osobną książkę bez znajomości pierwszej ?...

Jak dla mnie dużo gorsza od pierwszej części, ale mimo to czyta się nieźle. Troszkę zbyt filmowo. Bardziej pisana pod ekranizację, niż do poczytania.

Mistrz po raz drugi ponownie okazuje się, że jest mistrzem, a raczej mistrzynią.

Nieswiadoma istnienia pierwszej części - zupełnie nie wiem jak mogłam ją przeoczyć 😏 - sięgnęłam po "Zemstę" Katarzyny Michalak.

Początkowo trudno było mi się zorientować w bieżących wydarzeniach. Pewnie dlatego, że nie znałam poprzedniego tomu ale już po kilkunastu stronach wciągnęłam się.

Po dłuższym wstępie dostajemy swoisty podział, bowiem wydarzenia toczą się...

Kiedyś byłam zachwycona 1 serią ale często tak jest, że kolejne nie są już tak dobre jak poprzednie.

Jedna z nielicznych książek, po których czuję niedosyt. Rzadko daję tak wysoką ocenę, ale ta książka moim zdaniem na to zasługuje.

Ta książka jest niesamowita.

1 379
  • 2018