Wszystkimi zmysłami

Nominacja w plebiscycie 2016
Rebecca Yarros Wydawnictwo: Amber Cykl: Odważmy się kochać (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Full Measures
Data 1. wydania:
2014-02-09
Bożena Karkowska
Amber
miłość śmierć rodzina romans opieka pomoc rozpacz
Full Measures
Odważmy się kochać (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Bożena Karkowska
miłość śmierć rodzina romans opieka pomoc rozpacz
Inne

Ciekawa, ale chyba spodziewałam się czegoś więcej od takiego dużego romansidła. Trochę dużo tych romantycznych myśli :)

Początek super ......

Serdecznie polecam!
Przepiękna...
Jak ŻYCIE, którE właśnie się kończy i wszystko co do tej pory się znało i dawało poczucie bezpieczeństwa - znika i jak przychodzi NOWE!
Czytając książkę miałam w sobie przekonanie, że autorka wie o czym pisze, jakby oddała cząstkę siebie i pokazała kawałek świata niedostępny dla innych. I nie pomyliłam się zerkając później na podziękowania...

Już dawno nie miałam tak skrajnych uczuć co do książki... Sięgnęłam zachęcona naprawdę dobrymi opiniami i trochę się rozczarowałam.
Bardzo podobały mi się zarówno początkowe jak i końcowe rozdziały, przy których otarłam sporo łez. Ale środek powieści średnio do mnie przemówił. Główny bohater, Josh, był interesującą postacią, ale mam wrażenie, że wszystko w nim było "za...

Strasznie mnie pochłonęła, myślę że autorka stanęła na wysokości zadania i nie chodzi mi tu tylko o romans. Podczas czytania przekazała mi tyle emocji, wszystko było tak realne, że nie raz się poryczałam. Zaraz zabieram się za kolejne części.

Cała seria jak dla mnie świetna. Nie ze względu na historie miłosne. Ze względu na to, że między te historie został wpleciony bardzo ważny wątek. Moim zdaniem, autorka stanęła na wysokości zadania i stworzyła coś niesamowitego.

Megaaaa 10/10🤗

Sięgając po tę książkę nie spodziewałam się nic innego jak najzwyklejszego romansu young adult ale przyznam szczerze, że do przeczytania ostatecznie zachęciły mnie dobre statystyki tej pozycji na LC. Wcześniej miałam styczność z podobnymi tytułami i były naprawdę przeciętne, stąd moja sceptyczność w podejściu do tej pozycji. Jednak to, co lubię najbardziej w lekturze, to...

Nie spodziewałam się że będzie aż tak dobra. Czyta się świetnie i szybko. Pomimo iż bohaterowie są bardzo młodzi ich problemy i przeżycia są bardzo realne. Z przyjemnością sięgam po kolejne tomy.

Nie wiedziałam, czego spodziewać się po tej książce. Jako że Karolina (moja przyjaciółka) bardzo mi ją polecała, postanowiłam się skusić na tom pierwszy. Prawdę mówiąc, bałam się, że to tandetny, cukierkowaty romans. Czy tak było?

Romans był. Cukierkowaty? Hmm… Ogromna miłość między dwójką bohaterów była trochę przesłodzona. Na szczęście tylko odrobinkę, więc to nie...

Dyskusje

1 327