Judgment and Grace in Dixie: Southern Faiths from Faulkner to Elvis

Okładka książki Judgment and Grace in Dixie: Southern Faiths from Faulkner to Elvis
Charles Reagan Wilson Wydawnictwo: University of Georgia Press nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
University of Georgia Press
1995-01-01
Data 1. wydania:
1995-01-01
angielski
0820317535
amerykańskie Południe Stany Zjednoczone kultura amerykańska Baptyści protestanci futbol religia religijność mit country