No.6 #7

Studio JG
2016-02-26
2016-02-26
Paulina Ślusarczyk-Bryła
dramat tajemnica sci-fi shounen-ai manga

Okładka książki No.6 #9 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,2
No.6 #9 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki No.6 #8 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,1
No.6 #8 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki No.6 #6 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,0
No.6 #6 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki No.6 #5 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,0
No.6 #5 Atsuko Asano, Hinok...

Okładka książki Książę Piekieł: Devils and Realist 4 Madoka Takadono, Utako Yukihiro
Ocena 7,8
Książę Piekieł... Madoka Takadono, Ut...
Okładka książki No.6 #8 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,1
No.6 #8 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki Książę Piekieł: Devils and Realist 3 Madoka Takadono, Utako Yukihiro
Ocena 7,6
Książę Piekieł... Madoka Takadono, Ut...

Akcja tej części ponownie staje się dynamiczna i pełna akcji. Bardzo szybko zmienia się otoczenie i wraz z nowymi miejscami pojawiają się kolejne trudności na drodze bohaterów. Czytelnik jest świadkiem coraz bardziej widocznych zmian w głównych bohaterach oraz bohaterach drugoplanowych. Część siódma na pewno mocno pobudza i zachęca do zapoznania się z kolejnymi tomami.

Rzeczywiście shojo, bo bardzo się skupia na stosunkach między głównymi bohaterami, aż chyba za dużo. Gdyby tak kilka stron więcej poświęcić na knuciu czarnych charakterów, może by było to lepsze. Bardziej by się można przejąc gdyby było więcej tych złych, zamiast kolejnego" Och, ty moje słoneczko, zostać pacyfistą".

Dodaj cytat z książki No.6 #7