No.6 #5

Paulina Ślusarczyk-Bryła
science fiction akcja manga

Okładka książki No.6 #9 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,2
No.6 #9 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki No.6 #8 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,1
No.6 #8 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki No.6 #7 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,3
No.6 #7 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki No.6 #6 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,1
No.6 #6 Atsuko Asano, Hinok...

Okładka książki Książę Piekieł: Devils and Realist 3 Madoka Takadono, Utako Yukihiro
Ocena 7,6
Książę Piekieł... Madoka Takadono, Ut...
Okładka książki No.6 #6 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,1
No.6 #6 Atsuko Asano, Hinok...

Ta część jest w jednym słowie "zaskakująca". Wiele się dzieje zarówno pomiędzy głównymi bohaterami jak i w otaczającym ich świecie. Przychodzą ciężkie chwile, którym muszą stawić czoło. Jest to jeden z najbardziej zapierających dech tom. Jestem ciekaw czy kolejne części mogą być jeszcze lepsze.

Na półkach: , , , , , , , ,

Z każdym kolejnym tomem wciąga mnie to coraz bardziej. Tutaj mamy już prawdziwie krwawą masakrę, góry zwłok, rozstrzeliwanie na ulicach... A mimo walających się wszędzie trupów i dramatu jest też humor, sarkastyczne teksty Szczura powalają na łopatki. Końcówka z Shionem... Już o tym wspominałam, ale uwielbiam Shiona. Może i naiwny, ale charakterek ma. Wszystko narysowane tak pięknie i dokładnie... Nie potrafię się do niczego przyczepić. Kocham tę mangę. Chwała autorkom*.
*Albowiem nie wiem, czy Hinoki Kino aby napewno jest kobietą.

Fakt, jest tu dużo akcji, ale jest też dużo okrucieństw. I ta nagła zmiana charakteru. Niby shojo, ale w shojo takie rzeczy, chyba nie dla mnie.
Znalazłam kilka błędów w tekście, to znaczy literki są pomijane w słowach, niedopatrzenie wydawnictwa.

Dodaj cytat z książki No.6 #5