Prawo finansowe w Unii Europejskiej

Okładka książki Prawo finansowe w Unii Europejskiej
Cezary Kosikowski Wydawnictwo: Branta nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Branta

Okładka książki Prawo rynku finansowego. Doktryna, instytucje, praktyka Maśniak Dorota, Magdalena Fedorowicz, Eugenia Fojcik-Mastalska, Anna Jurkowska-Zeidler, Cezary Kosikowski, Mariola Lemonnier, Jan Monkiewicz, Tomasz Nieborak, Zbigniew Ofiarski, Marcin Olszak, Marcin Orlicki
Ocena 0,0
Prawo rynku fi... Maśniak Dorota, Mag...