Kalejdoskop mocy. Spełniaj swoje marzenia

Okładka książki Kalejdoskop mocy. Spełniaj swoje marzenia
Magdalena Przybysz Wydawnictwo: Rea nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Rea

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Książka nie przemówi do każdego, to na pewno. Zawartość książki nie ma nic wspólnego ze spełnianiem marzeń, a z pracą nad samym sobą w codziennym funkcjonowaniu. Zalecone ćwiczenia dość ciekawe, autorka bardzo fajnie tłumaczy niektóre zagadnienia porównując je do codziennych sytuacji, z którymi non stop mamy styczność - co bardzo pomaga w zrozumieniu treści. Nie jest napisana "psychologicznym żargonem", da się ją zrozumieć. Ale czy tego się po niej spodziewałam? Chyba nie do końca.

Dodaj cytat z książki Kalejdoskop mocy. Spełniaj swoje marzenia