Kuchnia polska. Dania na każdą okazję

Okładka książki Kuchnia polska. Dania na każdą okazję
praca zbiorowa Wydawnictwo: Reader's Digest kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Reader's Digest
1997-01-01
1997-01-01

Nie jestem fanatykiem kuchni Polskiej,ale jestem polką i skoro nie nauczyłam się w domu...ta książka krok po kroku uczyła mnie podstaw,np.pierogów,tradycyjnych zup-które jada mój mąż i dzieci....Polecam,myślę że każdy powinien mieć ,kupię identyczną córce-jako pomoc w samodzielnej,własnej kuchni :)

Bardzo dużo przepisów i zdjęć potraw. Są również kolorowe zdjęcia jak krok po kroku przygotować daną potrawę oraz zdjęcia składników wraz z bardzo krótkim ich opisem i nazwą. Cały czas korzystam z tej książki - jest niezastąpiona ! Według mnie to jedna z podstawowych pozycji w biblioteczce każdego miłośnika gotowania.

• KUCHNIA
  • Kuchnia