Z Biblią przez cały rok. Opowieści dla dzieci

Wacław Oszajca Wydawnictwo: Święty Wojciech historie biblijne
Święty Wojciech
historie biblijne
2012-01-01

Słowo Boże powinno być obecne w każdym domu. Każde dziecko powinno mieć możliwość poznawania Boga od najmłodszych lat, w sposób dla niego zrozumiały i ciekawy. Na rynku, można znaleźć sporo różnych wersji Biblii dla najmłodszych. Często zastanawiacie się pewnie czym one się różnią, którą wybrać, która będzie odpowiednia? Bardzo spodobała mi się Biblia napisana dla dzieci...

• Bajki
  • Z dziećmi