Kup teraz - 2 oferty w cenie od 19.40 zł do 21.90 zł

Noragami
Noragami (tom 10)
komiksy
komedia fantasy przygoda romans shounen manga

Bardzo lubię tę mangę, chociaż średnio podoba mi się kreska, przez co idzie mi to bardzo opornie, miejscami jest dla mnie po prostu nieczytelnie.
Ale do treści: uwielbiam gdy Yato z takiego groźnego i walecznego zmienia się w słodkiego i potulnego. Szczególnie przy Hiyori. Ogółem zachowanie Hiyori i Yukine jest godne pochwały. Nie zostawiają przyjaciela, dy ten ma chwile...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Manga