Hybryda

Fundacja 9/11 Art Space
sztuka sztuka polska sztuka współczesna josephine hopper proza poetycka
albumy
sztuka sztuka polska sztuka współczesna josephine hopper proza poetycka

Książka ta łączy w sobie cechy albumu fotograficznego, prozy poetyckiej i sprawozdania z akcji twórczej, jej tytuł jest więc adekwatny do zawartości. Gustowska sięga po teksty kultury, by przypomnieć postać Josephine Hopper, zapomnianej żony Edwarda Hoppera. Czyni to w sposób eksperymentalny i intrygujący, choć same fotografie nie powalają (czasem jednak są trafnie...

• 2015
więcej mniej