Pojazdy militarne 1930-1960

838934419X
Wołoszański
militaria, wojskowość
838934419X

Książka ta nie za bardzo nadaje się do czytania. Jest to katalog pojazdów militarnych kilku krajów (23). Na początku wejście w sprzęt każdego państwa poprzedza wstęp. Potem mamy różnorakie pojazdy wojskowe wraz z ich krótką charakterystyką i niewielkim zdjęciem. Zdjęcie jest jednak na tyle wyraźne, że można dany pojazd zidentyfikować. Z charakterystyki mamy wszystko co się...

• II wojna światowa
  • Chcę Przeczytać - IIWŚ