Maja idzie do szpitala

Wilga
Mia geht ins Krankenhaus
opowieści dla młodszych dzieci
Marta Krzemińska

"Maja idzie do szpitala" to historia dziewczynki, która podczas zajęć gimnastycznych łamie nogę. Maja jest przerażona. Boli ją noga a w dodatku nie ma przy niej rodziców. Co gorsza musi jechać bez nich do szpitala karetką pogotowia. Na szczęście w szpitalu na Maję czeka jej tata i dziewczynka troszkę się uspokaja. Niestety konieczna jest operacja i kilkudniowy pobyt w...

• Szpital
  • Córka
  • Lęk - przezwyciężanie
  • Eva
  • Dla dzieci 2019

Dodaj cytat z książki Maja idzie do szpitala